انتشار مجله اینترنتی شهداي شيميايي

همزمان با بيست‌وچهارمین سالگرد عمليات كربلاي 5 و سالروز شهادت 120 رزمنده مظلوم گردان فجر، ويژه ‌نامه شهداي شيميايي اين عمليات منتشر شد.

 


در اين ويژه‌نامه كه مزين به اسامي و تصاوير شهدای شيميايي گردان فجر بهبهان خوزستان است، اين مطالب به چشم مي‌خورد: "این نام را به خاطر بسپارید: شهید داوود دانایی" ، "از مسئولین می خواهم که ما را با تقویم روی میزشان یاد نکنند"، "شلمچه و کربلای 5 هنوز مظلوم مانده است" و "شهدای شيميايی عمليات كربلای5 تفسيری صميمی از بقای بودن".
اين ويژه‌نامه شامل بخش های فیلم و صوت، گالری عکس، دفتر خاطرات و گزارش های اختصاصی درباره شهدا و جانبازان شیمیایی گردان فجر می باشد و برای اولین بار در کشور در عرصه وب منتشر شده است.
منبع: سایت جمعیت قربانیان سلاح های شیمیایی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

کانون فرهنگی الزهرا سلام الله علیها

کانون فرهنگی الزهرا سلام الله علیها با هدف توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی در میان نمازگزارن، اعضای پایگاه بسیج و اهالی محله راه اندازی شد و فعالیت های مختلف پایگاه و مسجد در بخش های گوناگون از جمله: قرآن، امور شهدا، امور علمی، تربیت بدنی، اردویی ، سمعی و بصری و ... با یکدیگر تلفیق شده و با هماهنگی و همکاری مسجد و پایگاه بسیج به مورد اجرا گذاشته شده است.
لازم به ذکر است ثمره ارتباط مسجد و پایگاه منجر به اخذ مجوز کانون از بخش کانون های فرهنگی مساجد وزارت ارشاد در سال 88 گردید و هم اکنون نیز به حول و قوه الهی به فعالیت خود ادامه می دهد.